м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Обробка матеріалів

 Гарантуємо кращу ціну!


Якщо Ви знайшли ціну нижче, надішліть нам комерційну пропозицію і ми зробимо

 

Вам більш вигідну пропозицію.

 

За допомогою лазерних технологій є можливість вирізати різноманітної форми продукцію. Яскравими прикладами можуть бути різних форм логотипи компаній, літери прописом, фрази і багато іншого. Це дає можливість задовольняти найсміливіші фантазії сучасних дизайнерів. Також. лазерна різка з легкістю справляється з проблемою виготовлення реклами «на вчора» і з невеликою кількістю необхідних товарів. Як підсумок, безліч рекламних продуктів зовнішньої реклами створені саме за допомогою різання лазером.


                                                           

Детальніше...
Фрезерна обробка - це процес створення заздалегідь задуманих форм з листа матеріалу за допомогою фрезерно-гравірувального верстата. 

Це досить складний процес, що керується компютерною технікою, в результаті якого з'являються різні форми з пластику, композитних панелей, штучного мармуру та каменю, ДСП, МДФ, металів. Матеріал обробляється за допомогою фрези - спеціального зубчастого свердла.
Детальніше...
Висічка - це процес переробки, коли з різних матеріалів, таких як папір, картон, гофрокартон, пластик, самоклеюча плівка, висікається заготівка бажаної форми. Інструмент, що застосовується для даної мети, - висікальний (вирубний) штамп - основа з наскрізними певної товщини прорізами в які вставлено металеві лінійки. Детальніше...
Новости