м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Висічка

Коли мова йде про привабливість і популярності товару, не останню роль відіграє саме упаковка вироби. Її колір, матеріал,  форма - все має бути оригінальним і якомога вигідніше відрізнятися від схожих товарів конкурентів.

Саме тут і потрібна висічка. Суть її в тому, що з раннє підготовленого матеріалу, на який вже нанесений друк, за допомогою вирубного штампа і спеціальних лінійок, вставлених в прорізи, висікається готова форма.

При використанні технології висікання можливо втілити найнеймовірніші дизайнерські рішення, вигідно підкреслити індивідуальність і фірмовий стиль. Але є в ній і деякі нюанси , знати які обов'язково. Для того, щоб з першого разу отримати високу якість і бажаний вигляд, перед тим, як зробити дизайн і замовити , необхідно вибрати штамп. Саме він визначає розміри та обриси готового виробу. Під нього і підганяються макети.

Тигельный пресс

Не дивлячись на той факт, що висічка досить таки дорогий процес, популярність її з кожним роком зростає. Поки що ціна виготовлення при малих тиражах дуже висока, чого не скажеш про великих кількостях. Але ускладнення пакувальних виробів і матеріалів у рекламної та маркетингової сфері ведуть до все більшого прориву і розвитку технологій в послепечатной обробці. Можливо незабаром буде розроблена принципово нова і універсальна технологія різання.

 

Поряд з висічкою і плотерною порізкою користується популярністю лазерна порізка. Її відмінність в тому, що тут немає необхідності в штампах і пресах. Для вирізання необхідної форми використовується потужний лазер. Таким методом можливо отримувати ідеально розрізані заготовки без задирок і деформацій з металу або інших твердих матеріалів, обробка яких іншим способом була б трудозатратною і дорогою.

Сучасна рекламна продукція також не обходиться і без тиснення. Метал, дерево, шкіра, картон - все це за допомогою преса можливо перетворити на витвір мистецтва. Тиснення дозволяє зробити те, чого часом неможливо досягти іншими методами, а саме отримати стійку за часовими мірками і стійку до механічних пошкоджень рельєфну фактуру.

Додати заявку