м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Фрезерна порізка

Одне з провідних місць в сукупності технологій з виготовлення реклами займає фрезерна порізка матеріалів. Обробка матеріалів на фрезерно-гравірувальних верстатах з ЧПК вважається найбільш технологічним і найбільш вигідним способом виготовлення деталей з листових матеріалів для внутрішньої і зовнішньої реклами.

Цей складний технологічний процес управляється комп'ютером, контури деталі, що виготовляється задаються з використанням графічних спецпрограм. Ріжучим інструментом є фреза, яка залежно від поставлених завдань може бути циліндричною, торцевою, відрізною, дисковою, фасонною, кутовою, кінцевою.

Фрезерну резку найчастіше використовують для отримання деталей з оргскла, композиту, акрилу, полівінілхлориду, алюмінію, латуні, дерева, мдф.

Найчастіше різання матеріалів на фрезерно-гравірувальному обладнанні застосовується у виготовленні складних, великогабаритних нестандартних рекламних конструкцій.

Фрезерування може здійснюватися як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямках. За допомогою 3-D фрезерування можливе отримання на різних поверхнях об'ємних форм.

 Незважаючи на те, що більш сучасним методом різання листових матеріалів є лазерна різка, у фрезерної порізки є свої переваги: 

Фрезер

  1. можливість створення рельєфних зображень;
  2. можливість регулювання глибини і кута зрізу;
  3. можливість застосування для обробки більш широкого спектру матеріалів;
  4. можливість успішної обробки більш габаритних деталей за рахунок більш малої робочої зони фрезерного верстата;
  5. більш низька вартість робіт, в порівнянні з лазерною різкою;
  6. вибірка пазів, фрезерування «під згин»;
  7. отримання ідеального різу з абсолютно рівними краями, відсутність пропалені і оплавлених країв, ускладнюють збірку;
  8. висока якість виконання виробів.

На фрезерно-гравірувальному верстаті ми можемо виготовити для вас об'ємні букви, вивіски, таблички, підставки, рекламні стійки та іншу сучасну оригінальну рекламну продукцію.

Додати заявку