м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Лазерна порізка, гравірування (+ прайс)

Гарантуємо кращу ціну!


Якщо Ви знайшли ціну нижче, надішліть нам комерційну пропозицію і ми зробимо

 

Вам більш вигідну пропозицію.


Для того, хто хоче втілити в життя свої найбільш оригінальні і сміливі рекламні мрії, різання пластику лазером просто знахідка. По-перше, це найшвидший і найточніший спосіб різання пластикових листів. По-друге, це метод, завдяки якому будуть набільш мінімальні відходи, оскільки всі деталі можна розташувати на макеті з урахуванням оптимальної витрати матеріалів. По-третє, це один з найбільш точних методів, при якому виключається можливість помилки оператора, оскільки ходом лазерного променя керує програма, в яку відразу закладається макет. При цьому ні сам матеріал, ні одержувані деталі не піддаються деформації. Завдяки цій технології розкрою кромки зрізу виходять ідеально точними і гладкими, не вимагають наступного полірування, отже, ви отримаєте оригінальну сучасну продукцію найвищої якості.

Лазерная порезка

Однак лазерна порізка хороша не для всіх матеріалів. Так, наприклад, для порізки полівінілхлориду (ПВХ) вона не підходить у зв'язку з тим, що при горінні він виділяє багато шкідливих речовин (канцерогенів, мутагенів, імунодепресантів), наприклад хлор і діоксини. У цьому випадку треба використовувати фрезерну порізку.

У рекламі завжди активно використовуються яскраві аплікації. Такі аплікації з самоклейної плівки виготовляють за допомогою плоттерной порізки. За допомогою плоттерной порізки виготовляють елементи зовнішньої реклами, штендери, аплікації для оформлення вітрин, вітражів, трафарети під фарбування або піскоструминну обробку скла, дзеркал, виробів з каменю.

Наша фірма виконує повний цикл робіт з виготовлення виробів із пластику за заздалегідь підготовленим ескізами. За бажанням замовника на ці вироби можуть наноситися будь-які зображення, наприклад, логотип компанії, емблема  чи напис.
Додати заявку