м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

КЛІК-РАМКИ

 Гарантуємо кращу ціну!

 

Якщо Ви знайшли ціну нижче, надішліть нам комерційну пропозицію і ми зробимо

 

Вам більш вигідну пропозицію.

 

Рамки Click - це ціле сімейство рамок з анодованого алюмінієвого профілю з замикающим механізмом. Алюмінієвий профіль, завдяки сталевим пластинам, працюючим як пружини, легко відкривається і закривається з характерним звуком. Замикається профіль рамок Cliсk дозволяє легко міняти інформаційні матеріали - постери. Рамка просто і швидко кріпиться на будь - якій поверхні.

 

Елегантні і прості, рамки Click гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і надійно захищають постер або зображення від зовнішніх впливів. Алюмінієві рамки не деформуються і мають вельми тривалий термін експлуатації.
Рамки з алюмінієвого профілю використовують для оформлення виставкових та рекламних стендів, фотогалерей, обрамлення сертифікатів в офісах, оформлення місць продажів і вітрин в банках і магазинах, розміщення навігаційних вказівників в торгових комплексах і виставкових центрах. Крім того, алюмінієві рамки ідеально підходять для експлуатації на вулиці.
Сьогодні рамки - невід'ємний елемент інтер'єру будь-якого офісу або торгового приміщення. З їх допомогою розміщують сертифікати, дипломи та нагороди компанії, а також поточну інформацію рекламного чи іншого характеру. Для частої зміни листівок оптимальним вибором може стати придбання надійних і зручних клік-рамок. Завдяки замикаються профілем вони дозволяють робити заміну листівки в дуже швидко. Крім того, замок захищає цей вид рамок для постерів від псування і вологи, а також інших зовнішніх впливів.


Додати заявку