м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Цифровий друк

Одним із сучасних способів нанесення зображення на поверхні є цифровий друк. Її головними перевагами в порівнянні з іншими технологіями виготовлення поліграфії є швидкість виготовлення (з урахуванням мінімізації часу на підготовку до друку), можливість друку мінімальними тиражами (від 1 екземпляра), гнучкість і можливість корекції на будь-якому етапі.

Цифровий друк - це повністю автоматизований, керований комп'ютером процес.

 

УФ (UV)-друк (ультрафіолетовий друк) це сучасний спосіб нанесення зображення на матеріали будь-якої жорсткості товщиною до 64 мм із застосуванням п'єзоелектричної технології струменевого друку. Дана технологія дозволяє досягати стійкого, яскравого, блискучого рельєфного зображення.

 

Для його створення використовуються спеціальні чорнила, здатні тверднути (полимеризоваться) під дією UV-випромінювання.

Устаткування для УФ (UV)-друку, може наносити зображення на будь-які поверхні.

 

Підготовка зображення здійснюється за допомогою спеціалізованих програм типу Photoshop, Corel Draw ін, І, як правило, не займає великої кількості часу. Зображення відправляється на принтер за допомогою RIP - програм, здійснюючи прямий друк і подальшу моментальну сушку.
Швидка цифровий друк є універсальною і дуже затребуваною в сьогоднішніх умовах ведення бізнесу, коли час на прийняття рішень обмежена і потрібні оперативні дії.

До основних переваг цифрового друку можна віднести наступні: висока швидкість нанесення і висихання; можливість друку на поверхнях будь-якої жорсткості; стійкість до механічних пошкоджень; екологічність; стійкість і високу якість отриманого зображення.

ufdigital. png

 

Завдяки вищепереліченим пріоритетами цифрову УФ (UV)-друк і широкоформатний друк можна використовувати для виготовлення зовнішньої реклами та інтер'єрних зображень.
Використання УФ (UV)-друку допоможе нам реалізувати ваші ідеї. Замовляючи у нас виконання збережений по технологи цифрового друку, ви отримаєте якісний, оригінальний, сучасний стильний продукт, який допоможе вам у веденні вашого бізнесу.


Додати заявку