м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк - ефективний спосіб друку, що дозволяє наносити зображення (PANTONE, CMYK) на будь-які матеріали з хорошим дозволом (135 - 150 Lpi), з компанією Realsilk доступний кожному в Україні (Київ).

Гарантуємо кращу ціну!
Якщо Ви знайшли ціну нижче, надішліть нам комерційну пропозицію і ми зробимо Вам більш вигідну пропозицію.
Максимальна площа  950 х 650 мм.
Розрахунок индивідуально!!!

 Цей спосіб друку не має певних вимог до хорошого POS-матеріалу, дає можливість використовувати фарби з флуоресцентними добавками або додаванням спеціальних блискіток (гліттер), металізованих фарб, застосовувати різні види тиснення, покриття «під оксамит» (флокированіє). Шовкотрафаретний друк не пред'являє вимог до використовуваному матеріалу, тому її можна наносити на папір, картон, кераміку, скло, дзеркала, метал, дерево, полімерні матеріали (акрил, вінілові плівки, поліпропілен).

 Метод шовкотрафаретного друку полягає в нанесенні зображення на оброблювану поверхню методом продавлювання через шаблон-трафарет фарби. Шаблон являє собою спеціальну рамку, з натягнутою шовкової або поліамідної тканиною, що має дрібні осередки. Трафарет формують фотохимическим методом безпосередньо на тканини, використовуючи різні матеріали. В результаті обробки фотополімерного шару ультрафіолетовим випромінюванням, він полімеризується. Необроблені ділянки промиваються водою і служать елементами друку.

 

 Прокатування фарби через шаблон-трафарет проводиться спеціальним інструментом, який носить назву ракель, проводячи його поліуретановим полотном по верхній стороні сітки. Це дає можливість строго дозувати фарбу.

 Основними перевагами шовкографії є: можливість друкувати пантонами (використовувати заздалегідь змішані і стандартизовані за шкалою Pantone® фарби), наносити шари різної товщини, що створює ефект глибокої насиченості, блиску, наносити зображення на вироби різноманітної форми, в тому числі гнучкі і деформуються, отримання стійких оригінальних зображень.

 Спектр шовкографічних фарб і великий практичний досвід наших фахівців дозволяють нам виконати ваше замовлення максимально якісно і в строк.

Також у вас є можливість замовити якісну широкоформатний друк недорого в компанії "Real Silk".

 

Додати заявку