м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 16
моб.: (067) 238 42 08
тел./факс: (044) 408 43 05

Широкоформатний друк

Цифровий друк повнокольорових барвистих чітких зображень великих форматів називається широкоформатного печаткою.

 

Широкоформатного друку використовується для виготовлення банерів, постерів, плакатів, оформлення, рекламних щитів, стендів для виставок, вивісок з використанням найрізноманітніших матеріалів (папір, тканину, полотно, оракал, банерна сітка, самоклеюча плівка).

 

Широкоформатний друк, виходячи з області застосування, умовно ділять на дві групи, які відрізняються за ступенем дозволу друку, способу друку і матеріалу-носія - зовнішня реклама і інтер'єрний друк. Інтер'єрний друк вимагає більш високої якості друку, що пов'язано з відстанню перегляду друкованого продукту.

 

Виходячи з використовуваних матеріалів і призначення, вироби широкоформатного друку можна умовно розділити з урахуванням строків експлуатації. Якщо фірма рекламодавець буде використовувати рекламний продукт протягом короткого терміну (до 30 днів) використовують широкоформатний друк на папері. Друк на банері використовують, якщо потрібна стійка сучасна довговічна реклама (від 1 до 3 років). Зображення, виготовлені на самоклеющейся плівці, мають термін експлуатації від 15 днів до року і, як правило, розміщуються на призматронах.

 

Основними перевагами широкоформатного друку є:
  • висока якість зображення не залежно від використовуваного друкованого носія;
  • широкий асортимент продукції, що виготовляється;
  • висока швидкість печатку із збереженням якості зображення;
  • відносно невисока вартість виготовлення, що не вимагає наявності великих фінансових коштів.

 

 

Широкоформатний друкНаша фірма має сучасне обладнання, яке дає можливість отримувати широкоформатні відбитки відмінної якості на різноманітних рулонних матеріалах шириною до 1,6 метра. Високий ступінь дозволу устаткування (1440х1440 dpi), 8-барвиста друк краплями змінного розміру сприяє досягненню відмінної передачі кольору в порівнянні з іншими (4 - барвистими) машинами. Ми використовуємо чорнило, що мають високу стійкістю до вологи і сонячного світла.

 

У нас враховують всі побажання клієнта, готові допомогти йому і задовольнити всі його вимоги до рекламної продукції. Ви зробите правильний вибір, вирішивши замовити у нас виготовлення своєї широкоформатної рекламної продукції.


Додати заявку